УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

 ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

Пропонуємо всім клієнтам інтернет-магазин «Швейний світ» ознайомитись з умовами використання даного ресурсу з метою придбання товарів та участі у різних програмах. Це допоможе Вам використати наш сайт максимально ефективно.

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Інтернет-ресурс shveiniy-mir.od.ua дозволяє своїм клієнтам знайомитися з контентом та завантажувати його виключно для особистого користування та у суворому дотриманні законодавства про авторське право, інтелектуальну власність.

Категорично забороняється використовувати всі матеріали, розміщені на сторінках ресурсу, з комерційною чи публічною метою. Будь-яке використання контенту на інших ресурсах забороняється.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Компанія може будь-якої миті, без попереднього попередження користувачів, вносити зміни до розміщеного контенту, змінювати зображення, ціни, опис товару. Якщо матеріал на сайті перестав бути актуальним, компанія не несе зобов'язань щодо його оновлення.

Сайт не несе відповідальності за зниження прибутковості, втрату ділової активності, а також будь-які інші збитки, яких було завдано внаслідок використання або невикористання ресурсу.

РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

У процесі реєстрації на цьому сайті користувач у добровільному порядку надає таку інформацію – особисті дані, номер телефону, електронна адреса. Клієнт несе особисту відповідальність за те, що надана інформація є точною та достовірною.

Після проходження процедури реєстрації клієнт отримує логін та пароль, зберігання яких забезпечує самостійно. Він також несе повну відповідальність за всі дії, вчинені на сайті під персональним паролем.

Якщо реєстраційна інформація була втрачена клієнтом, для попередження її неправомірного використання необхідно оперативно  проінформувати адміністрацію інтернет-магазину, зателефонувавши за вказаними телефонами.

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК І КОМЕНТАРІ

Залишаючи свої повідомлення на сайті, клієнт несе відповідальність за те, що вони не містять образ, наклепів, не розпалюють ненависть, не порушують положення закону про авторські права та інші законодавчі акти України.

Клієнт дає згоду на те, що його повідомлення можуть видалятися або використовуватися сайтом без попередження. Компанія не несе відповідальності за вміст, розміщений зареєстрованими особами.

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Всі відомості, вказані під час реєстрації – прізвище, номер телефону, адреса електронної пошти є персональною інформацією, яка підпадає під дію Закону України «Про захист персональних даних».

Такі відомості не розголошуються та передаються третім особам виключно у рамках правового поля. Користувач дає згоду на збирання та дії з наданою інформацією, а також на отримання матеріалів про нові товари, акційні заходи. Користувач несе особисту відповідальність за правильність та точність даних, які вказуються у формі реєстрації.