ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Інтернет-магазин «Швейний світ» (Виконавець) запрошує всіх до співпраці та пропонує якісні товари для шиття та рукоділля за найвигіднішими цінами.

Ми забезпечуємо найкращі умови для своїх клієнтів та приділяємо велику увагу питанням конфіденційності та захисту особистих даних клієнтів нашого інтернет-магазину.

Загальні положення

Ця політика регламентує порядок збору, обробки та розкриття персональних даних клієнтів, які надають їх при реєстрації на сайті. Користувач може використовувати сайт лише за згодою положень цієї Політики, яка розроблена на основі чинного законодавства. Для забезпечення належної безпеки зберігання даних компанія використовує стандартні методи та антивірусне програмне забезпечення. Якщо користувач відмовляється від надання персональних даних, він повинен скасувати реєстрацію на сайті в односторонньому порядку.

Предмет політики

Предметом цієї політики є встановлення правил проведення різних дій з інформацією про клієнтів нашої компанії.

Цілі збору персональної інформації Дані користувачів збираються та обробляються з метою:

  • якісне надання послуг;
  • попередження шахрайства та інших протиправних дій на сайті;
  • забезпечення максимальної зручності для клієнтів;
  • для інформування про нові товари, умови акцій.

Користувач може погодитися отримувати повідомлення на свою електронну адресу або відмовитися від такої розсилки. Способи та терміни обробки персональної інформації Інформація про клієнтів зберігається протягом часу, необхідного для досягнення комерційних цілей компанії.

Її поширення та передача іншим особам здійснюється у таких випадках:

  • при офіційному запиті державних органів;
  • для представлення інтересів компанії при судовому розгляді;
  • під час реорганізації або продажу компанії.

Виконавець може збирати інформацію про клієнта із соціальних мереж. Не зберігаються та не обробляються дані про банківські картки, які використовуються для оплати товарів на сайті.

Зобов'язання сторін

Виконавець зобов'язується не передавати відомості про клієнтів третій стороні, крім описаних вище випадків та відповідно до чинного законодавства. Користувач має право ознайомитися з матеріалами, що включають особисті дані, внести виправлення, усунути помилки або припинити їхню обробку. Для цього слід звернутися до фахівця за телефоном.

Користувач може редагувати власні дані, які знаходяться у його профілі. Якщо користувач вирішить остаточно видалити свої дані, подальше користування сайтом буде неможливим.

Усі працівники, які мають доступ до особистої інформації користувачів, підписали угоду про нерозголошення даних, за що несуть персональну відповідальність. Відповідальність сторін За порушення положень цього документа всі сторони відповідають відповідно до чинного законодавства України.

Виконавець не несе відповідальності за дії користувачів та третьої сторони з персональною інформацією, отриманою на цьому сайті або інших інтернет-ресурсах.

Вирішення суперечок Усі суперечки між сторонами вирішуються виключно в рамках чинного законодавства України. Додаткові умови Політика конфіденційності може бути змінена, доповнена іншими положеннями.

Оновлена версія документа публікується на сайті у спеціальному розділі. Усі зміни починають діяти після публікації на сайті. Користувачі заздалегідь не повідомляються про зміну або оновлення цієї Політики.

У процесі реєстрації користувач підтверджує, що надані дані є точними та достовірними. Якщо у виконавця виникне підозра, що надана інформація не відповідає дійсності, він може закрити доступ до ресурсу або припинити надання послуг.

Всі положення поширюються на користувача з моменту його згоди на надання обробки персональних даних і діють до того часу, поки вони зберігаються на сайті.