Про нас

Сучасний ринок швейних машин представлений потужними, технологічними моделями, що постійно вдосконалюються. Купівля машини є відповідальним кроком, адже на виділений бюджет хочеться купити довговічний, функціональний пристрій, з яким зручно та приємно працювати. Безпрограшний спосіб зробити правильний вибір – придбати техніку від відомих фірм у перевіреному магазині. У магазині «Швейний світ» можна придбати якісну техніку за виграшною ціною.

Великий вибір висококласних швейних машин у магазині «Швейний світ»

Сучасне швейне обладнання вміє не тільки робити різні стібки, а й обмітати і навіть сточувати тканини. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати швейні машини таких видів:

  • Комп'ютерні. Відрізняються від звичайної швейної техніки принципом роботи, наявністю комп'ютерного управління, мікропроцесора, різноманітністю рядків та петель, вибором додаткових функцій, що полегшують роботу швачки та роблять її працю професійнішою;
  • Середнього класу або. Швейна машина такого типу має набір всіх найнеобхідніших для комфортного шиття функцій. Для роботи з нею не потрібна спеціальна кваліфікація та особливі знання, управління інтуїтивне. Оснащується швейна машинка такої категорії горизонтальним або вертикальним човником, виконувати вона може різні робочі або декоративні стібки;
    Швейно-вишивальні. Для швейних машин цієї категорії притаманний багатий набір функцій, висока продуктивність, точність роботи. Вони призначені для шиття та виконання різних технік вишивання, наприклад, хрестик, решілки, гладь. Принцип роботи подібної швейної машинки настільки простий, що майстрам цієї справи залишається тільки дотримуватися вказівок програми та змінювати нитки потрібних кольорів у певний момент;
  • Оверлоки та коверлоки. Це обладнання доповнює машини для шиття, оскільки призначене воно для красивого та акуратного виконання зрізу трикотажної тканини. Тільки за допомогою оверлока або коверлока можна зробити гнучкі шви, які необхідні при роботі з трикотажем та стрейчевою тканиною; В'язальні. Ці пристрої призначені для машинного в'язання. Існують однофонтурні та двофонтурні в'язальні машини.


Також у нашому магазині можна придбати різноманітні швейну фурнітуру та аксесуари, які знадобляться як професійним, так і майстриням-початківцям.

Ціна на швейне обладнання в магазині «Швейний світ»

Вартість швейного обладнання безпосередньо залежить від популярності випускає бренду, від особливостей управління, різноманітності функцій тощо. Відповідно, чим більший набір опцій і складніша техніка, тим вона буде дорожчою. Щоб купити швейну машину в інтернет-магазині максимально вигідно варто звернутися до «Швейного світу», тому що ми давно співпрацюємо з перевіреними постачальниками та гарантуємо мінімальні ціни без додаткових накруток та націнок.

Де купити якісне швейне обладнання в Україні?

Каталог нашого магазину представлений найширшим асортиментом швейних, оверлочних, в'язальних та вишивальних машин іменитих компаній. На віртуальних полицях ви знайдете техніку виробників:

Пропонуємо клієнтам вигідну співпрацю та найкраще обслуговування!
Замовлення доставляється Одесою кур'єром, в інші міста України відправляється приватними транспортними службами.

Роблячи покупки у нас, ви отримуєте безкоштовне професійне обслуговування протягом усього гарантійного терміну. Ремонт та налаштування обладнання виконуються силам досвідчених майстрів, що спеціалізуються на швейних машинах.

У нас можна купити супутні товари, запропоновані у великому асортименті – аксесуари, голки, різні пристрої.

Ми чекаємо на Вас!

Створи свій світ з торговою маркою «Швейний світ»!