г. Одесса, ул. Преображенская, 74/78 Пн - Пт 10:00-18:00 Сб-Вс 10:00-17:00 ofice@shveiniy-mir.od.ua (048) 722-52-86 (096) 753-59-36
  • Ваш кошик порожній!

Швейні машини бренду Janome

  • 22 may 2018 15:38:55
  • Review : 0
  • Views: 1177
  • 0

Серед професіоналів і любителів швейної справи, машинки торгової марки Janome користуються виключно позитивною репутацією.  Продукція тайванської компанії поєднує в собі надійний і співвідношення ціни в поєднанні з новітніми технологіями.````


 Всі швейні машини від Janome виконані з високоміцних матеріалів.  У поєднанні з грамотно налагодженими механізмами і невисокою вартістю це робить продукцію компанії об'єктом підвищеного попиту.


 Якщо виводити всі переваги машини в єдиний перелік, в нього увійдуть:


 тривала безперебійна робота;

 міцність деталей;

 простота управління (незалежно від типу);

 зручний дизайн;

 широкий набір функцій;

 потужність мотора дозволяє працювати з тканинами різної щільності;

 компактні розміри;

 низький рівень шуму при роботі (в деяких моделях - безшумне шиття);

 невисока ціна навіть на високотехнологічні моделі.

 Список якостей, а значить, і плюсів змінюється в залежності від моделі швейної машини.
 особливості асортименту


 Асортиментна лінійка компанії Janome розрахована на всі категорії користувачів.  Таким чином, в каталозі виробника легко добереться варіант, як для досвідченої швачки, так і для початківця любителя.  Залежно від потрібний тип управління, планованого обсягу робіт і розміру бюджету, коло пошуків буде звужуватися.


 Основною ознакою класифікації швейних машин Janome є тип управління.  В даному випадку моделі діляться на три групи:


 з механічним управління;

 з електромеханічним управлінням;

 з електронним (комп'ютеризованим) управлінням.

 Швейна машина Janome з механічним, або ручним, управлінням вважається однією з найпростіших і зручних в управлінні.  При тому, що подібна різновид техніки вже практично перейшла в розряд раритетних.  Висока якість роботи, більше 1,5 десятків швів, оформлення прорізних петель, підсвічування робочої поверхні.  Також, в деяких моделях напівавтоматизованого процес шиття.  Досить лише вибрати потрібний режим роботи на передній панелі і контролювати проходження тканини під голкою.
 Швейні машини з електромеханічним принципом управління (обладнані електроприводом) ідеальні для домашнього шиття.  Тут робота здійснюється за рахунок натискання на ножну педаль, в іншому, функціонування практично ідентично механічним різновидів.  У побутових масштабах така техніка справляється з будь-яким обсягом роботи, і робить це однаково добре.  Провідні моделі з електроприводом від Janome відрізняються автоматичним заведення нитки і виконанням петлі, легкої зміною лапки, різноманіттям рядків.
 Електронне урядування в швейної техніки - довгоочікуване оновлення для професіоналів.  В даному випадку автоматизується велика частина процесів.  Машинка виконує величезну кількість рядків, висвічує на дисплеї найкращу послідовність налаштувань і хід поточних робіт.  Таким типом техніки підтримуються режими декоративного шиття, роботи з різними типами тканин і в незвичайних техніках.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews