г. Одесса, ул. Преображенская, 74/78 Пн - Пт 10:00-18:00 Сб-Вс 10:00-17:00 ofice@shveiniy-mir.od.ua (048) 722-52-86 (096) 753-59-36
  • Ваш кошик порожній!

Популярні швейні машини: виробники, особливо, вибір

  • 07 February 2017 23:24:28
  • Review : 0
  • Views: 1448
  • 0

Сучасний ринок техніки для швейної справи представлений різними виробниками, продукція відрізняється надійністю, функціональністю і ціною.  Машинки, що поєднують прийнятну вартість, довговічність і широкий функціонал набувають великої популярності.  У сьогоднішній статті ми розглянемо найбільш відомих виробників швейних машин і відгуки покупців.

 Рейтинг швейних машин: виробники

 Швейні машинки Janome безперечно є лідерами продажів в Україні.  Довговічна, надійна, проста і зручна в роботі техніка має прийнятну вартість.  Модельний ряд представлений простими бюджетними варіантами і машинками з багатими технічними можливостями.  Покупці високо цінують надійність, тиху роботу, багаті можливості регулювання натягу, швидкості, довжини стібка.  Швейні машинки Джаноме справно працюють 10 і більше років без обслуговування, ремонту.

  Будь-який великий інтернет-магазин швейних машинок має в асортименті техніку Singer - американської корпорації, яка здійснює діяльність з 1851 року.  Сьогодні Зінгер представлений автоматичними, напівавтоматичними моделями з різним функціоналом.  Продукцію компанії зараз збирають у В'єтнамі, що позитивно позначається на вартості, тому прості моделі легко потрапляють в категорію бюджетних.


 Машинки для шиття Minerva при невеликій вартості мають значний перелік можливостей.  Різноманітність швів, проста настройка, зручне використання - далеко не всі переваги техніки цього бренду.  Техніка Мінерва відмінно справляється з джинсової тканиною, складеною в 4-6 разів, дає міцний шов.  Відгуки свідчать про те, що ремонт швейних машин Minerva, зводиться до заміни лампочки і очищення від пилу - це виключно надійна і довговічна техніка.


 Японська компанія Brother виробляє побутові і професійні швейні машинки, оверлоки.  На українському ринку саме швейна техніка Бразер представлена ​​найбільш різноманітним асортиментом з широкими можливостями для пошиття і ремонту одягу.  Вартість і функціонал модельного ряду плавно змінюється від дешевих машинок з базовими можливостями до професійних комп'ютеризованих пристроїв.


 Вибір машинки для будинку

 Навіть професійним швеям не варто витрачатися на промислові швейні машинки, якщо мова йде про домашнє використанні.  Недорога побутова машина для шиття вищеперелічених виробників підійде для оброблення різного рівня складності.  Техніка середньої цінової категорії додатково виконує функцію оверлока, а найдорожчі комп'ютеризовані моделі дозволять зробити акуратну вишивку гладдю по заданому малюнку.


 З пошиттям і ремонтом одягу, штор, постільної білизни впорається найпростіша машинка, тому при обмеженому бюджеті можна сміливо купувати найдешевшу модель перевіреного виробника.  Професіоналам або швеям, які прагнуть до досконалості, варто приділити увагу машинам Джаноме з багатющим функціоналом.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews